LYŽOVÁNÍ ITÁLIE - VELIKONOCE

LYŽOVÁNÍ ITÁLIE - VELIKONOCE, Itálie, 28.3.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 124969487

LYŽOVÁNÍ ITÁLIE - VELIKONOCE

Itálie

, Hotel starstarstar

LM


LYŽOVÁNÍ ITÁLIE - VELIKONOCE

Termín:

28.3.2018 - 2.4.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

6 dní

Doprava:

autobus  -3 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
6 790 Kč ()


Popis
LYŽOVÁNÍ VELIKONOCE ITÁLIE
VAL DI FIEMME – DOLOMITI SUPERSKI
SKI CENTER LATEMAR – SKI AREA ALPE LUSIA – ALPE CERMIS – PASSO ROLLE
velikonoční prázdniny
28.3.- 2.4.2018 (4 dny skvělého lyžování)
Kč 7.290,- vč. dopravy A GARANCE pokud by 5 dnů před naším příjezdem nebylo otevřeno lyžařské středisko z důvodu nedostatečných sněhových podmínek bude zájezd zrušen a klientům vrácena plná cena zájezdu.

VAL DI FIEMME / OBEREEGEN – více jak 100 km sjezdovek – 47 lanovek a vleků = jedny z nejmodernějších v Itálii – snowboardové parky a speciálky – neuvěřitelně vysoké procento sněžných děl – každodenní dokonalá upravenost sjezdovek – dějiště MS 2003 v klasickém lyžování – známá 5 km dlouhá černá sjezdovka Olympionico – vysoká nadmořská výška lyžařských středisek - 150 km upravovaných běžeckých stop

Ubytování: Hotel ANCORA*** hotel s wellness centrem (bazén, sauna, turecké lázně, hydromasáže, …)
2-4 lůžkové pokoje + apartmány (S+WC na pokoji, televize, telefon, fén, tresor – některé pokoje s balkónem).
Stravování: snídaně formou bufetu, večeře předkrm, výběr z menu, salátový bufet, desert nebo ovoce.
Díky našemu autobusu navštívíme pohodlně většinu lyžařských středisek. A nebude-li se vám chtít každý den vázat na náš autobus máte možnost využití zdarma skibusu (50 m od hotelu), kterým se dopravíte do většiny lyžařských středisek.

Doprava: zahraniční zájezdový autobus
ODJEZDY PRAHA – DOBŘÍŠ – PŘÍBRAM - PLZEŃ

CENA ZA OSOBU:
Kč 7.290,-
Kč 5.390,- (děti 3-9,9 let)
Kč 6.190,- (děti 10-12,9 let)

Dětské ceny se týkají ubytování na přistýlce v 2L pokoji. Při ubytování v apartmánu sdělíme ceny v CK.

Cena zahrnuje: 3 x ubytování v hotelu ***+ s polopenzí, dopravu zahr. záj. autob,
pojištění CK dle zák. 159/1999 Sb., organizační zajištění a navíc vstup do wellness centra (děti mladší 15 let v doprovodu rodičů), wi-fi v hale

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 2,5 €/os./noc, nápoje k večeři,

SKIPAS: 4-denní skipas Val di Fiemme / Oberegeen
dospělí 162 €
Junior a děti od 8-mi let (nar. po 25.11.2001) 113 €
Senior (nar. Před 25.11.1952) 146 €
děti do 8-mi let nar. po 25.11.2009 zdarma
Skipas vás opravňuje k návštěvě plaveckého bazénu v Predazzu (mimo úterý a soboty) a k bruslení na stadionu v Cavalese. Dále umožňuje večerní lyžování v Obereggenu (úterý, středa,pátek).

vlastní doprava sleva Kč 800,-
Stravování
polopenze
Doprava
autobus

Ostatní informace:

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je AJV Příbram s.r.o., IČ 27257622. V souladu se zákonem č.159/1999 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK