Cestovní kancelář

Cestovní kancelář

nabídka cestovní kanceláře

Cestovní kancelář AJV Příbram s.r.o.

Provozovna 1:  Centrum Nová Zdaboř - TESCO

adresa: Žežická 599, 261 01 Příbram V

otevírací doba:
PO-PÁ: 10:00 - 19:00
SO-NE: 

tel.: +420 318 692 712
tel:  +420 318 631 888

e-mail: ajv@ajvpribram.cz,    cestovka@ajvpribram.cz

 

Naše CK je pojištěna dle zákona č. 159/1999 Sb.

Bližší informace

vodácké zájezdy 

Sjeli jste již s partou kamarádů Vltavu nebo třeba Berounku a chcete poznat více? Možná jste se ani na tyto řeky nedostali, ale máte odvahu zkusit to? Tak právě pro Vás, ale i pro ty zkušenější máme připravenu nabídku našich vodáckých zájezdů. Pod dohledem našich zkušených instruktorů budete mít možnost bezpečně plout peřejemi našich i zahraničních řek. Ti z Vás, kteří nemají žádné vybavení ani loď obdrží vše od nás (jezdíme na kanoích Baraka, Rio, Orinoko), ti z Vás, kteří jsou již ostřílení borci a mají vlastní nádobíčko využívají našeho vodáckého zájezdového servisu.

rafting

Bojíte se jet sami s partnerem na kanoi a přesto chcete pokořit výzvu peřejí. Můžete se zúčastnit našich zájezdů a využít zázemí a bezpečí raftových člunů. Ale pozor raftový člun není nepotopitelný. Při výběru zájezdu je potřeba zvážit zkušenosti a obtížnost. Většina našich zájezdů je určena pro "všechny", ale může se stát, že v rámci bezpečnosti na určitých řekách nebo jejich úsecích rozhodne vodácký instruktor o složení posádky a splutí daného úseku.

lyžařské zájezdy

Nazout na nohy "prkýnka" a uhánět zasněženou plání dolů z kopce. Ano může být. Stačí se jen zúčastnit některého z našich lyžařských zájezdů. Směřujeme za sněhem většinou za hranice - Rakousko, Itálie, Francie. Naše zájezdy jsou jednodenní (velice oblíbené) i vícedenní.

turistika

Poznání zajímavých míst, výstup na okolní kopečky, procházení skalních soutěsek, ... to vše je samozřejmě součástí většiny našich sportovních zájezdů.

cykloturistika

Jak je svět krásný ze sedla bicyklu a co všechno se nechá za jeden den vidět. Proto jsou součástí naší nabídky i cykloturistické zájezdy v naší zemi i za hranicemi.

expedice

Vzít na záda bágl a projít pohoří, občas sjet něco na vodě, zažít nové, nemít vše připraveno až pod nos, řešit spolu s kamarády nenadálé situace, ... to je součást zájezdů expedičního charakteru. A že je na světě míst kam stojí za to se podívat víte jistě všichni. Tyto akce jsou náročnější než běžný zájezd, ale proč to nevyzkoušet?

poznávací zájezdy

Nabízíme široký výběr osvědčených zájezdů za poznáním v ČR i za hranicemi. Samozřejmostí je i uspořádání zájezdu dle Vašeho požadavku.

pobytové zájezdy

V naší cestovní kanceláři si můžete vybrat z nepřeberného množství našich vlastních nabídek i nabídek od našich partnerských CK. U nás zakoupíte zájezdy většiny velkých i středních CK, namátkou jmenujme EXIM, ČEDOK, ESO, FIRO TOUR, BLUE STYLE, NEV DAMA, ATIS, ALEXANDIA, VÍTKOVICE TOURS,  BULGARIATOUR, ABC TOURS, ALPINA, ADVENTURA, ALEX, ALEXANDRIA, ALVAREZ, AMERICA TOURS, ANDANTE, APULIA, AZZURO, AZUR REIZEN, BEST REISEN, BK TOUR, CANARIA TRAVEL, ČESKÉ KORMIDLO, DAEN, GEOPS, HUNGARIA TOUR, HOŠKA TOUR, IDEAL TOUR, INEX, INTERTRANS, IRINY TOURS, JANETA, JIHOSPOL, JUHASZ, CK KALOUSEK, KELLNER, KONTAKT, KOVTOUR, KO TOUR, KRASIM, KUDRNA, LEVANTE, LUDOR, MILE, NECKERMANN, OSVĚTA, PARKAM HOLIDAYS, PEPA, PERISCOPE SKANDINÁVIE, PERMON, POZNÁNÍ, PRIVE TOUR, REKREA, RS TOUR,  CK S.E.N., SIAM TRAVEL, SIM, SKITUR, SLAN TOUR, SNAIL TRAVEL, SPORT -S, TEP TOUR, TRIOTOUR, TRAVEL SPORT, TRIP, VTT, VÍKEND,  WEST TRAVEL, WORLD TRAVEL, ZEMEK 101CK, ZLÍNTOURS,  a další....

zakoupit u nás můžete také ZÁJEZDY OD NĚMECKÝCH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ - mimo jiných spolupracujeme s firmami AIRSTOP a RUDOLF REISEN

teambuilding

Naše akce Vám mohou pomoci najít nové možnosti ve Vašem pracovním kolektivu. Možná Vás překvapí nové možnosti komunikace a své spolupracovníky poznáte v úplně jiném světle. Slova jako sebedůvěra, podpora, zlepšení pracovních vztahů nejsou jen frází při našich outdoorových programech.

firemní sportovní dny

Jednodenní, dvoudenní i vícedenní sportovní akce, firemní i oborové olympiády, tradiční i netradiční sporty, survivalové závody to vše jsme připraveni pro Vás uspořádat nebo Vám být nápomocni při jejich zajištění.

školní vodácké a cykloturistické kurzy

Dle Vašeho požadavku uspořádáme tzv. na klíč, nebo se můžeme podílet na jejich technickém a organizačním zajištění. Disponujeme dostatečnou vodáckou výstrojí a výzbrojí, instruktory i vodáckými a cyklistickými vleky.

zimní lyžařské výcvikové kurzy

Pro školy zajišťujeme cenově výhodné ubytování, dopravu i permanentky. Ubytování a lyžování v naší republice i za hranicemi.

kurz parašutismu a tandemové seskoky padákem

Zvýšení adrenalinu v krvi, vyzkoušení něčeho nového, dokázat to. Zajistíme pro Vás tandemový seskok s instruktorem nebo i víkendový parašutistický kurs kdy se vrhnete k zemi sami. Tandemový seskok je i vhodným a netradičním dárkem pro ty které máte rádi a možná i pro ty druhé.

potápěčské kurzy

Kurz nabízí vstup do světa pod vodou a přinese začínajícím potápěčům nezbytné základní znalosti a dovednosti k příjemnému a bezpečnému potápění. Po absolvování kursu Vám bude uděleno osvědčení PADI OPEN WATER DIVER. Termín kursu i místo lze v případě skupiny individuálně sjednat.

kulturní a společenské akce

Divadla, muzikály, koncerty - samozřejmostí je zajištění vstupenek dle Vašich požadavků, doprava, ...

Reference k našim firemním akcím

 MasterCard ČR, ING Bank, Česká spořitelna - Erste Bank, Raiffeisenbank a.s.,  Kimberly-Clark, Janssen-Cilag, Telecom Příbram, Česká pošta Příbram, Eurotel Praha, Kovohutě Příbram, Nemocnice Příbram, Metro Praha, ZŠ Neveklov, Nábytek Schneeberg Příbram, ...

Pojištění proti úpadku

Pojištění záruky (kauce) v důsledku úpadku cestovní kanceláře č. 1357508128 v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. je sjednáno u pojišťovny UNIQA a.s. (Seznam pojištěných cestovních kanceláří)


O nás

Vznik naší firmy datujeme ke dni 9.11.1990, kdy jsme získali oprávnění podnikat v oblasti cestovního ruchu a zároveň také jako prodejna sport outdoor. Časem jsme činnost rozšíříli o půjčovnu sportovních potřeb, a sportbazar.  Od 24.6.2005 jsme většinu naší činnosti převedli pod právnickou osobu AJV Příbram s.r.o.  Naše cestovní kancelář má sjednáno Pojištění záruky (kauce) v důsledku úpadku cestovní kanceláře u UNIQA pojišťovny, a.s.